Fotogalerija
PRAZNIK SV. VINCENCA IN OBČNI ZBOR ČLANOV 2026
Novo leto, novi/stari izzivi. S to mislijo smo tudi v Društvu vingoradnikov Sremič navdušeno pričeli naše leto in sicer z dvema dogodkoma, ki jih organiziramo sedaj že kar nekaj let. V četrtek, 22. januarja smo se zbrali pri Izletniški kmetiji Glas, kjer smo s krajšim programom obeležili praznik sv. Vincenca, zaščitnika vinogradov ter vinogradnikov, ki nam oznanja pričetek del med našimi trtami. Župnik g. Kačičnik je opravil blagoslov vinogradov ter vinske trte na kateri smo potem opravili slavnostno prvo rez ter jo na koncu krepko zalili z vinom v upanju, da nam v jeseni to povrne. Ker je bilo zunaj kar mrzlo, smo se takoj po obeležju preselili v notranje prostore, kjer smo pričeli z letnim občnim zborom članov. Prvi del je bil namenjen pregledu poročil ter planov za letošnje leto, v nadaljevanju pa se je predsednik Lanšček dotaknil teme mladih in vinogradništva. Predstavil je nekaj ukrepov, ki se že izvajajo za spodbujanje mlajših generacij k vpisu v društvo in delo v vingoradih, predlagal pa je tudi nekaj novih, za katere upravni odbor društva upa, da bodo dosegli svoj cilj. Kot najzanimivejša ukrepa sta bila predstavljena brezplačno članstvo za mlajše od 30 let, ter subvencioniranje strokovnih tečajev. Občni zbor se je končal malo po 18. uri, nakaj je sledilo sproščeno druženje ob dobi hrani in žlahtni kapljici.
POHOD MOŠTOV
V nedeljo smo se zjutraj zbudili v malce megleno in turobno jutro, značilno za jesenski čas. Nekateri izmed nas vinogradnikov smo se že pred osmo uro odpravili od doma proti ribniku Krško, kjer je bila naša zbirna točka za Pohod Moštov, ki smo ga letos prvič organizirali v našem Društvu vinogradnikov Sremič. Start je bil predviden za deveto uro in do tedaj se nas je zbralo več kot petdeset. Še pred odhodom je predsednik društva Kristijan Lanšček vse lepo pozdravil, se jim zahvalil za udeležbo, ter zaželel, da bi preživeli ta dan kar se da lepo v dobri družbi. In res, vsa ta dobra volja ljubiteljev dobrega vina je poskrbela, da se je kmalu po našem startu megla razblinila in pokazalo se je tolpo jesensko sonce. Od ribnika smo pot nadaljevali po glavni cesti do prve degustacije, do domačije Glas. Glede na to da je bila kar zgodnja ura, je g. Zvone poleg odličnega mošta poskrbel tudi za šilce domačega žganja, če je kdo hotel, da se malo pogreje. Od glasove domačije smo pot nadaljevali navkreber proti Kremenu do vinske kleti Habinc. Pri Habinčevih je letos tudi stal društven klopotec, ki smo ga postavljali pred začetkom sezone trgatve v mesecu avgustu. Ob prihodu smo najprej organizirali podiranje tega velikega klopotca. Okoli deset krepkih mož je poskrbelo, da smo ta simbol vinogradništva varno spustili na tla in ga nato pospravili pod streho do naslednjega leta. Do vinske kleti Resnik, kjer smo imeli planirano toplo malico, smo se ustavili še pri Gregorju Pleterskem, Samu Plazniku ter Mirku Godlerju na pokušino njihovih moštov. Okoli dvanajste ure smo prispeli do vinske kleti Resnik. Tam smo v kleti najprej poskusili kakšen bo letošnji letnik, nato pa smo si privoščili zaslužen golaž, ki nam ga je pripravil g. Damjan Golob iz gostišča Ribnik Brestanica. Pot smo nadaljevali skozi Bučerco najprej do Franca Kostanjška, nato pa do naše zadnje postaje pri Kinkovih. Dan se je kar hitro obrnil, tako da smo naš krog do ribnika Krško zaključili malce pred četrto uro popoldan. Skozi cel dan ni manjkalo dobre volje in nasmejanih obrazov, za kar je poleg vseh gostiteljev poskrbel tudi Alen Vevar s prelepimi domačimi melodijami, katere je skozi cel dan igral na svojo frajtonarico. Zaradi res velike udeležbe ter vseh pohval udeležencev smo sklenili, da se bomo v Društvu vinogradnikov Sremič tudi v prihodnjih letih lotili organizacije Pohoda Moštov in ga spremenili v tradicionalni vinogradniški dogodek, odprt za vse ljubitelje dobre družbe ter žlahtne kapljice.
VODENA DEGUSTACIJA MOŠTOV 2025
V torek, 7. oktobra, smo se vinogradniki ob 18.00 uri zbrali v vinski kleti Resnik, kjer smo izvedli delavnico Vodene degustacije moštov, ki jo je vodila predstavnica KGZS Novo mesto, ga. Ivanka Badovinac. Ivanka je strokovnjakinja na vinarskem področju, tako da smo skozi degustacijo dobili kar nekaj uporabnih nasvetov, ki jih bomo v prihodnjih mesecih lahko uporabili v naših kleteh.
